AKO NA NÁS VPLÝVAJÚ VÔNE ?

Naše podvedomie mám na nás veľký vplyv a my si to častokrát ani neuvedomujeme. Jedným z faktorov ktorý ovplyvňuje nás deň je aróma. Vône aj pachy môžu u ľudí vyvolávať spomienky, emócie a tvarovať vaše vnímanie sveta.

  Vôňa je viazaná na dlhodobú pamäť a dokáže Vám privolať dávne spomienky. Presne viete akú vôňu používala Vaša prvá láska, či ako voňajú Vianoce u Vás doma, jednoducho si vôňu automaticky zapamätáte.

Rôzne vône na nás vplývajú inak , citrusová či mätová vôňa má povzbudzujúci účinok naopak levanduľa nás vie upokojiť. Vôňa čerstvo vypranej bielizne nám dodá pocit čistoty. Ak chcete Vášmu domovu dodať príjemnú atmosféru domova, doprajte si krásnu vôňu.

My v La Lune sme si na výbere vôni veľmi zakladáme a práve preto, sme zvolili luxusne vône od zahraničného výrobcu ktorý nám vie zabezpečiť nekonečný výber. Nájdete u nás upokojujúcu levanduľu, magické santalové drevo, čerstvo vypranú bielizeň a mnoho ďalších. Veríme že každý si nájde tú svoju vôňu, ktorá mu vyčaruje krásny deň, čí kľudný večer .